Sisekujundaja konsultatsioonid

Konsultatsiooni käigus tutvume olemasoleva interjööriga  ning lähtudes kliendi soovist ja ruumi vajadusest anname esmast sisustusnõu.  Konsultatsiooni puhul tuleb arvestada, et see on mõeldud pigem konkreetsete küsimuste arutlemiseks ja väikeste kitsaskohtade lahendamiseks. See sobib paremini neile, kellel on osaliselt ideed juba olemas, aga vajaksid abi edasiste valikute tegemisel või terviku sidumisel. Konsultatsiooni käigus kindlasti ei ole võimalik määrata terviklikku ruumiplaneeringut või interjööri lõplikku lahendust.

Sobivate toodete leidmiseks ja inspiratsiooni saamiseks on võimalik konsultatsioone läbi viia ka sisustuspoodides. Kohtumisel kasutame lisaks värvikaarte, valitud materjalinäidiseid, selgitavat pildimaterjali  ja elektroonilisi viiteid. Vajadusel teostame eskiisjooniseid ja vormistame omapoolsed ettepanekud kirjalikult.

Sisekujundaja konsultatsioon on kliendile parim viis sisekujundusprojekti puudutavate küsimuste arutlemiseks, sisekujunduse kontseptsiooni loomiseks ja vajalike tööetappide kokkuleppimiseks.

 

KONSULTATSIOONI HIND 45€/h

VÄLJASPOOL TALLINNA LISANDUB TRANSPORDIKULU 0,4€/km